| Dobinda_Dinu_1994 a întrebat:

Cand aprind calculatorul timp vreun minut imi merge foarte greu si nu mi se aprinde beculetul rosu cum ca ar lucre. De exemplu daca vizionez un film sau ma uit la un videoclip pe net mi se bruiaza sunetul respectic si imaginea merge in reluare. La inceput mi se intampla doar cand aprindeam calculatorul dar acum patesc acest lucru si cand acesta merge. Are cineva vreo idee cum pot sa remediez aceasta problema si din ce cauza mi se intampla?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza driverii. Poate fi si de la hard disk. Daca ai sectoare defecte.Instaleaza hdd regenerator.

| Iwao a răspuns:

Da,curatind sistemul care s-a incarcat, vezi aici:
http://tutorialiro.blogspot.ro/2012/05/optimizare-pc-123.html