| mariusbymedia a întrebat:

Cand aprind telefonul nokia xpressmusic 5220 imi apare cotact service si se stinge ce trebuie sa fac nu vreau sa il resoftez

2 răspunsuri:
| Minty a răspuns:

Ii dai bobarnace
vorbesc foarte serios eu asa mi-am salvat telefonul tot nokia

| Instinkt a răspuns:

De ce nu daca il resoftezi cu memoria nu se intampla nimic si telu o sa fie mai bun, iar dc e in garantie aia sunt obligati s-o faca gratis iar daca nu i-a pentru calculator nokia pc suite pentru modelul tau de telefon si dupa ce il intalezi si conectezi telu la calculator ti se resofteaza automat