| GalatanTudor a întrebat:

Când cumperi un bilet de avion de la WizzAir trebuie să primești biletul pe email? Sau ce ar trebui să primești, mai exact? Momentan am primit doar un email de confirmare și unul cu factura, dar nici un bilet.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa iti faci check-in online si trebuie sa ai acces la o imprimanta. Adica sa confirmi daca pleci cu acea cursa. Foaia pe care o vei scoate la imprimanta dupa check-in, este biletul tau. Cu ea te prezinti la aeroport si va fi scanat codul de pe ea.

| GalatanTudor explică (pentru darrio2007):

Aceea este singura foaie de care am nevoie? Înainte de a face check-inul nu trebuie să mai primesc o altă foaie?

| darrio2007 a răspuns (pentru GalatanTudor):

Nu. Confirmarea platii primita pe e-mail.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate doar checkin-ul pe email.