| andreirobert15 a întrebat:

Cand cumperi un bilet de avion online trebuie sa scoti la imprimanta si foaia aia care ti-o trimite pe mail cu codul de check-in sau doar pe aia care ti-o da dupa ce faci check-in?
funda!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia initiala e doar rezervarea, tu ai nevoie de bilet si iti este asa de greu sa scoti 2 foi la imprimanta?

| andreirobert15 explică (pentru suntserios):

Da doar ca biletul nu are loc doar pe o pagina trebuie pe 2 si eu nu am imprimanta si nu stiu cum se face 2 pagini pentru ca pe PC este doar o pagina!

| andreirobert15 explică (pentru suntserios):

Pe PC este doar o pagina dar monitorul de la PC este mare si normal ca se vede doar intr-o pagina dar pe foaie nu are loc intr-o pagina

| alessia5158 a răspuns (pentru andreirobert15):

Du-te in oras la o sala de internet--- cel de acolo stie sa-ti listeze cele doua pagini de care ai nevoie( costa doar cativa lei!)

| FatUglyVirgin a răspuns:

Ai pus 20 de intrebari legate de un bilet de avion atat de prost esti?