| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Cand dau afisare sold pe aplicatia BT Pay imi ia comision de interogare? Mi-au disparut 0.30 de bani acum cateva zile, astazi mi-au disparut 0.10 bani. Am facut si niste comenzi pe aliexpress, pot fi comisionele de conversie din dolari cu intarziere?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu stiu daca au comisioane pentru interogarea a contului, dar exista comisioane pentru o multime de alte lucruri. In dreptul tranzactiei ar trebui sa scrie si pentru ce este.

Dar sincer acum, chiar atat de mult conteaza pentru tine 0.10 bani incat simti nevoia sa investighezi?

| Razvan500Raz500Razvan explică (pentru johnnny123):

Conteaza pentru ca ii ia la perioade prea scurte si daca o tin in ritmul asta se duc toti banii de pe card

| johnnny123 a răspuns (pentru Razvan500Raz500Razvan):

Nu inteleg de ce nu te uiti ce scrie in dreptul acelei tranzactii. Orice tranzactie are o explicatie afisata.

| Razvan500Raz500Razvan explică (pentru johnnny123):

Nu sunt afisate cele doua cea de 0.30 si cea de 0.10