| asdfghjkldodo a întrebat:

Cand esti suspendat, cate zile stai suspendat? sau este pentru totdeauna?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe TPU (banuiesc ca asta ai intrebat) suspendarea este pe 30 de zile dar trebuie sa faci o cerere pentru reactivarea contului, dupa expirarea suspendarii. Numai bine!

2 răspunsuri:
| DerFinne a răspuns:

Depinde cat ai fost de "obraznic" happy poti sta si pentru totdeauna, poti sta si 3 zile happy funda?!

| StopCardiak a răspuns:

Stai cate zile spune dirigu/diriga sau directorul/directoarea! Pt totdeauna inseamna sa fii exmatriculat!happy