| andreirobert15 a întrebat:

Cand faci un bilet de avion online trebuie sa te duci la aeroport doar cu foaia care ti-o da dupa ce faci check-in nu?
sau iti mai da si alta foaie in afara de aia?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Te duci cu pasaportu sau ce act ai, iar aia iti da biletu.Bine acu depinde si de tara unde esti ce reguli is acolo, dar in general asa se procedeaza.
Nu ai nevoie de nici o foaie, odata ce ai cumparat online aia te au in sistem si te gasesc dupa nume, iti da biletu si ai terminat lucrarea laughing