| alexxy9832 a întrebat:

Cand imi deschid calculatorul scoate un fel de zgomot, oare de ce?

Răspuns Câştigător
| vRemi a răspuns:

E de la cooler, ar trebui sa il cureti.

Cooler = Ventilatorul ala.

3 răspunsuri:
| GunsNRoses44 a răspuns:

Probabil este plin de praf inauntru, ar trebui sa-l cureti, eu asa am facut si-a cum merge. SUCCES!

| RamonaRebecca a răspuns:

Bună! Așa mi se întamplă și mie în acest moment. Urmeaza ca în următoarele zile să mă duc să îl curăț. Asta trebuie să faci și tu, dar cât mai repede!
Eu mi l-am curățat în Piața Mare. Acolo este un băiat cu laptop-urile.
Sper că te-am ajutat! Succes! :*

| ZumaZuma69 a răspuns:

Nu ti.s bine conectate cablurile de la sursa sau de la cooler.winking