| anonim_4396 a întrebat:

Când începe prima zi de Black Friday pe site-urile eMag și Altex?

Răspuns Câştigător
| Arseia a răspuns:

Emag,EVOMag,PCGarage,MediaDOT,Cel... orice magazin care participa la "sarbatoarea blackftiday" incep in data de 23 Noiembrie care pica vinerea
Altex-MediaGalaxy care sunt unul si acelasi incep cand vor ei, au si in timpul anului blackfriday, de fapt la astia tot anul e un continuu blackfriday si nici nu au oferte bune in BF.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Black Friday nu este decat o strategie de market. Cu 1 luna inainte se ridica preturile, ca in ziua in care anunta ca este Black Friday, sa coboare preturille la normal si sa vanda masiv.
Daca te uiti din timp dupa acelasi produs la toate magazinele, cu siguranta vei gasi acelasi produs la preturi mult mai mici in magazinele mai mici.

| JusTPauL a răspuns:

Aia e o prostie cu reducerile.