| Diva_6941 a întrebat:

Cand introduc cablu de date in calculator si il bag in camera digitala trebuie sa tin de mufa aia sa se aprinda si nu imi apare deloc nimic pe monitor si nici la my computer inainte chiar daca tineam un pic de mufa aceea imi aparea si puteam sa scot pozele dar acum nu :-d ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexaS a răspuns:

Pai daca zici ca trebuia sa ti de mufa inseamna ca de la ea e problema eu am patit cu cea de la telefon se strambase si nu mai mergea daca ai la indemana sau cerei unui pr un cablu de date ca sa stii daca intr-adevar mufa de la el e problema