| Vlad_5409 a întrebat:

Cand introduc stick-ul imi spune ca trebuie formatat si nu ma lasa sa vad ce am pe el. Nu vreau sa il formatez am niste documente pe el si nu vreau sa le sterg. Daca stii cum fac sa ruleze stick-ul fara sa trebuiasca sa fie formatat dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| nofreak a răspuns:

Asa am patit si eu!
Doar ca problema a fost cu cardul de memorie al telefonului (unde aveam poze etc.). Atunci eu nu gasisem nici o solutie dar cautand acum vad ca sunt ceva sperante. Nu garantez ca o sa ai succes dar merita incercat...aici:
http://www.icare-recovery.com/howto/usb-stick-not-formatted.html

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Click dreapta pe el și dăi un scan să repare erorile.