| Cristinica80 a întrebat:

Cand intru pe facebook imi apare pagina alba, nu pot sa fac absolut nimic. Am reinstalat Adobe flash player dar u merge...ce as putea sa fac in situatia asta? ajutor va rog! dau funda!

2 răspunsuri:
| thenicu1 a răspuns:

Trebuie sa faci ora si data de la calculator ca asa am facut si eu si am reinstalat windows de 3 ori. Daca nu merge nu stiu daca am fost de folos sa-mi dai funda daca vrei.

| IloveSoreMihalache a răspuns:

Pai,de pe ce intri pe facebook? Calculator/telefon/laptop/tablet?