| Vernusio a întrebat:

Cand se iau vitaminele efervescente? In ce interval al zilei? Inainte sau dupa masa? Cu cata apa?

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cu 200 ml apa. Scrie pe flacon. Poti lua zilnic, dar nu mai mult de o pastila pe zi.
Eu beau dimineata.

Răspuns utilizator avertizat
| dannyel86 a răspuns (pentru Vernusio):

Nu pot confirma, nici infirma. Nu ma simt altfel.
Poate daca as avea o viata mai activa in prezent, efectele sale ar fi mai vizibile.
Trebuie sa existe un beneficiu consumandu-le, atat timp cat nu exista informatii ca ar dauna.

| mudokins78 a răspuns:

Dupa masa cu un pahar de apa! succes.

| alex15ccc a răspuns:

Salut, uita-te in prospect, acolo sunt trecute toate informatile de care ai nevoie; iar daca l-ai pierdut, îl gasesti pe net.

O zi bunawinking