| Lilix99 a întrebat:

Cand telefonul iti este pierdut sau furat cum il recuperezi? (Daca telefonul este inchis, se mai poate localiza?)

8 răspunsuri:
| Gabbriell a răspuns:

Nu poti sa il mai recuperezi, nu il poate localiza nimeni nici politia.
Desi teoretic ar putea sa faca asta prin codul imei al telefonului.

| KirigayaKirito a răspuns:

Si eu l-am pierdut, daca esti pe abonament anunta imediat sa ti-l inchida, altfel..Vei avea o surpriza la factura, 10 milioane ca si mine. -_-

Oricum multe nu prea mai ai ce face, crede-ma... Daca ti-l gaseste cineva de treaba, va suna pe un numar si ti-l va inapoia, daca nu..nu prea sunt sanse.

I'm sorry.

| psica a răspuns:

Daca estii pe abonamentt dawinking te duci la politie si iti vor cere niste date!
Baftaa!winking

| Mihailov_Doinitza_1999 a răspuns:

Bineinteles! Dar depinde de vointa politiei... Tatal meu aveau un Smsung Galaxy S 2 si i l-au furat, dar aveam niste cunostinte la politie. Dupa vreo 2 luni l-au gasit la un tip in din alt oras, nu conteaza daca e inchis are nu stiu ce cip de localizare... deci DA poate fi recuperat happy

| Jee354 a răspuns:

Mie mi-a cazut cumva din masina si era inchislaughing Nu l-am recuperat nici acum, dupa 6 luni..Am fost la politite si au spus ca nu pot face nimic.

| charleslouboutin a răspuns:

Nu ti-l mai recupereaza nimeni laughing Oricum e deja la a 15a mana.

| BencheaAdelin a răspuns:

Da se poate localiza dar politisti din Romania nu se complica cu,, fleacuri'' cum le zic ei

| Lilix99 explică (pentru Mihailov_Doinitza_1999):

Si de exemplu cipul de localizare nu poate fi scos?