| KnightOfNight a întrebat:

Când vreau să deschid Task Manager îmi zice: Task Manager has been disabled by your administrator. Pot s-o rezolv cumva? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Slayzor a răspuns:

Daca doar tu folosesti computeru inseamna ca e de la virusi de care poti scapa numai prin reinstalarea windowsului
daca cineva mai foloseste calculatoru vezi sa nu iti fi interzis el

| andrei_9674 a răspuns:

Aceasi problema am avut-o si eu pana de curand.
fi atent, eu am facut asa...
Format C si D adica tot hard-ul. altfel nu scapi, e un virus ascuns care iti infecteaza tot pc ul.formatezi c, d. instalezi windows. bagi antivirus, apoi merge pc ul perfect. sper ca ti am fost de folos.