| parismaan a întrebat:

Care a fost cea mai lunga calatorie cu avionul a voastra? A mea fost pana in Adelaide cu Qatar Airways. Cum o sa vi sa para calatoriile cu avionul anul asta din cauza Covid-19?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De aproape 30 de ani, anual Sydney-Romania si retur.
Din pacate, anulul asta voi lua o pauza de la calatorit, ca nu-i intelept sa risti din cauza pandemiei.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Romania-Italia si retur, lol. Cum o sa mi se para? Inaccesibile ca pret.

| JicaContra a răspuns:

Linistite... nr de pasageri e redus la jumatate

| Tehno21 a răspuns:

Nu am mers niciodata cu avionul nu cunosc senzatia. Dar din cauza acestui urat moment covid 19 vor fi mai multe controale este clar deci avem la ce ne astepta.

| Alina28092000 a răspuns:

Romania- Coreea de Sud. Te plictisesti cu avionele astea