| SilentRain a întrebat:

Care are fii cea mai buna husă pentru telefon?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Aia pe care n-o ai și jinduiești la ea

| TriceleRon a răspuns (pentru sierra1):

Dar si aia pe care ți-o permiți merge...

| sierra1 a răspuns (pentru TriceleRon):

Nu e cea mai bună, e doar cea potrivită buzunarului tău

| Frank51 a răspuns:

Aia care arata si se simte de calitate, si nu ti se sparge telefonul in ea.

| Bizon95 a răspuns:

Depinde

insa presupun ca anti-sock te intereseaza, iar cea mai buna la modul CATEGORIC e cea mai scumpa pentru modelul tau de telefon produsa de UAG - Urban Armor Gear

oamenii s-au chinuit serios sa absoarba orice sock din orice directie ar veni

eu mi-am luat la S8+ al meu si l-am scapat pe strada si... nu are nici macar o zgarietura... VAGA

| Ineys a răspuns:

Eu am o husa din piele naturala. E subtire si finuta, aproape ca nici nu-ti dai seama ca e husa pe telefon. Nu am luat-o prentru socuri, mai mult pentru zgarieturi ( si bine am facut ca nu stiu cum am zgariat-o din prima zi, daca n-o aveam... ), nu sunt genu care sa scape chestii din mana.
Totusi nu ma incanta mirosu ala de piele naturala. Miroase a pantofi noi.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Depinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia de tip "carte" pentru că protejează și ecranul.

| Alexandrionelu a răspuns:

Depinde de telefon, dar în general cele mai bune sunt husele originale de la producător. La Samsung și Huawei îți pot confirma din experiența.

| andiceasu95 a răspuns:

Husa de silicon

| Anonimus0242p a răspuns:

Depinde despre ce model de telefon este vorba, dar ca material cea din metal, husa metalica.

| jagliua a răspuns:

Cel mai bine ar fi să fii mai atent cu telefonul.
Acum obiectiv, cel mai bun ar fi Rhinoshield.
Sau husă tip portofel.