| mircea12 a întrebat:

Care ati putea sa-mi spune-ti niste casti care au un sunet foarte bun dar se si aud foarte tare? Va multumesc.

6 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Casti profesionale du-te la Altex acolo sunt bune. Totul depinde de pret, dupa el trebuie sa te orientezi cu (,) cat sunt mai scumpe cu atat sunt mai bune.

| thekillerboyka a răspuns:

Am vazut eu intr-un film. erau mari si le purta un echipaj de pe un avion din viiot laughing am mintit nici film si nici casti n-am vazut dar stiu eu o pereche cu 4 lei big grin esti interesat?

| FreaKy01 a răspuns:

Salut...Casti de telefon/mp3/mp4 sau de pc?
Daca e vb de telefon/mp3/mp4 sau orice device cu mufa de 3.5 mm atunci incearca casti in-ear se aud foarte clar se potrivesc in ureche si nu iti cad.in plus au aspect modern si ce sa mai sunt super si nu foarte scumpe... uite un link:
http://www.okazii.ro/cautare/in-ear.html
Vezi ca trebuie sa iti faci cont ca sa comanzi si intreaba mai intai deca sunt compatibile cu device'ul tau... Sper ca te'am ajutat;)

| alyntoxic50 a răspuns:

Lg sunt dupa parerea mea cele mai bune casti. Asculta si tu radio MaxSound www.mxsradio.blogspot.com mix live dedicatii, show. id maxsoundradio

| Ghost_1336 a răspuns:

Daca ai bani iti recomand Siberia V2 USB. Costa cam 450 lei.

| crblsaff a răspuns:

Ia-ti sonny originale se aude foarte tare