| maria9997 a întrebat:

Care culegere e mai buna pentru Bac 2018 Delfin sau paralela 45? Imi spune si mie cine o are

Răspuns Câştigător
| DannyR0 a răspuns:

Eu am invatat dupa delfin si ti le pot recomanda cu incredere, mai ales ca am luat bacul laughing Este structurat bine si la operele lirice sunt explicate toate versurile inainte de comentariul propriu zis.

3 răspunsuri:
| DannyR0 a răspuns:

Ai uitat sa specifici materia.

| maria9997 explică (pentru DannyR0):

Romana

| maria9997 explică (pentru DannyR0):

Ce nota ai luat?

| DannyR0 a răspuns (pentru maria9997):

Eu am invatat dupa delfin si ti le pot recomanda cu incredere, mai ales ca am luat bacul laughing Este structurat bine si la operele lirice sunt explicate toate versurile inainte de comentariul propriu zis.