| Vernusio a întrebat:

Care e cea mai buna firma de curierat?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fan curier si Cargus. Mereu cam am comenzi de la una din ele si n-am avut niciodata niciun fel de problema.

| Bondarel99 a răspuns:

Din ce am observat eu, Fan. Dar și Cargus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine Cargus si nemo Express, nu de alata dar am avut un mic incident cei de la Fan.

| Cannibal a răspuns:

Nemo Express
Fan Courier
Sprint Curier
Urgent Cargus

| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Eu sunt tare multumita de Fan Courier si de Urgent Cargus +ca la ei transportul e mult mai ieftin decat la alte firme de curierat. Ei iti iau pana in 19 lei transportul, iar spre ex. DHS ia 40-50 lei.

| JDBere a răspuns:

Fan Curier nu e. Uita sa sune clientii, se creaza confuzii. Am patit. Cargus

| madalina736 a răspuns:

Urgent Cargus si Fan Curier

| petru1asd a răspuns:

In general depinde de zona in care esti. Pana acum cu nemo express n-am avut probleme.

In Cluj am avut probleme cu Fan, dar dupa au schimbat angajatii care livrau in zona mea si e mai in regula.