| kolcov a întrebat:

Care e cea mai buna versiune photoshop adica cea mai populata?

7 răspunsuri:
| bozioru a răspuns:

Cs 4 pentru ca e cea mai stabila.Dar cea mai buna e CS 5

| nikol a răspuns:

Eu am Adobe photoshot cs5 e foarte bun sunt o gramada de chestii care poti face. eu inca nu le stiu pe toate dar ma uit pe youtube sa mai vad ceva nou la program.

| Draagos a răspuns:

CS2 din cate stiu

| Alex1997fun a răspuns:

Din câte am auzit eu, cea mai folosită versiune este CS3. Probabil asta este şi cea mai bună.

Funda?

| ryume a răspuns:

Cs5 big grin ( desi se gaseste numai trial )
eu folosesc cs4 si nu este mare diferenta dar cs5 este cel mai bun.

| Blandiana05 a răspuns:

Cs4.have a nice day!

| DeeDee97346 a răspuns:

Adobe Photoshop CS4 happy daca vrei iti las si un site de pe care il poti downloada gretis(si merge, il folosesc sieu) :*.