| tauretee a întrebat:

Care e cel mai mare dusman al omului? fundahappy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Omul e propriul dusman pentru ca isi face rau si pe langa asta tot el se confrunta cu alt om de aceea acum se vede ca multi someri sufera din cauza crizei economice deci omul e de vina.

17 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

FRICA - daca ai putea sa fi neinfricat, atunci nu ai mai avea dusmani...sau pur si simplu nu i-ai mai cataloga astfelwinking

Răspuns utilizator avertizat
| thealchemist a răspuns:

Propria sa frica.

| PetreConstanta a răspuns:

Omul !

| Justdreams a răspuns:

Un alt omoh go on! fundabig grin?

| Castorul a răspuns:

Prostia happy

| oOSaritaOo a răspuns:

Curajul idiot.

| andrada a răspuns:

Moartea

| Laya a răspuns:

Omul insasi...Noi suntem cei mai mari dusmani ai nostri. Ne distrugem cu buna stiinta si nimeni nu misca un deget pentru a impiedica lucrul asta. happy

| RăzvannRăzviii a răspuns:

El insusi

| fluturas a răspuns:

Timpul

| traficanta a răspuns:

Cancerul laughing

| romichete a răspuns:

Lacomia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia.

| ionutz49 a răspuns:

Noi,insusi...
Omul.
Stii cum e vorba aia;
Cu cat cunosc mai mult omul, cu atat mai mult iubesc animalele...

| angy_2105 a răspuns:

Omulhappy

| chast a răspuns:

Prostia