| Anonim1842 a întrebat:

Care e faza cu noaptea devoratorilor de preturi la altex ca nu inteleg.Gen sunt reduceri ca de black friday? Sau gen sunt putine telefoane ca la eMAG gen eu mi-am luat un s7 de la eMAG intr-o zi (s-a intamplat anul asta) si era 13 milioane. Poate sa fie si la altex la putine telefoane reduceri de astea? Sau sunt reduceri normale gen pana la 50% sau putin mai mult?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ei au mereu astfel de perioade, dar numai gura e de ei laughing
Adica sunt reduceri, dar numai la unele produse scumpe si nu te astepta la cine stie ce.