| FunKesha a întrebat:

→♥→ Care e jocul vostru preferat?←♥← Dau si fundita

Răspuns Câştigător
| Antaury97 a răspuns:

Sonic the Hegdehog

15 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Cs, fifa, metin, gta, wow, metin, delta force, Call of Duty

Eu joc mai multe si-mi plac toatebig grin

| haiZI a răspuns:

Era wow dar m-am lasat de 1 an

| heise a răspuns:

Inainte nu puteam rezista fara IMVU. De ce? Acolo poti sa te imbraci in mii si mii de stiluri, sa dansezi hip-hop, si multe altele, sa saruti baietiibatting eyelashes, fetele (devil ), sa ii bati pe aia, sa-ti cumperi mobila pentru camera ta, sa ti-o faci ca un club, sa poti sa te duci pe plaja, sa-ti cumperi umbrela, sa asculti muzica, sa vorbesti pe chat cu diferiti oameni, si multe altele. Si mai era si inca unul... personajele erau tare cute (stiu ca aparea si un omulet din lemn) si tu trebuie sa alegi diferite "runde" unde trebuie sa alergi, sari peste obstacole, sa inoti cu ratustele, sa te cateri, sa eviti trigrii, si multe altele. happy

| GoguStrigoi a răspuns:

Wow

| zizi000 a răspuns:

Barn buddy:X:X:X

| Ionutz_1837 a răspuns:

Metin wow imvu

| TheDarkEmpire a răspuns:

Gta San Andreas

| CainePeVine a răspuns:

HALO toata seria si Call of Duty toata seria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin, wow, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ZooMumba! love struck
Al tau care este?;]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu jocul ala nou cu smiley sa imuste smiley niste gaini ceva de genu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GTA 3, 4, San Andreas, Mafia, Mafia2 si cel mai mult Gran Turismo 5

| liiinux a răspuns:

Red Alert, NFS si Counter Strike.

| Orhorien a răspuns:

Kingdom Hearts II şi Shin Megami Tensei Persona 3.