| KiraVonHell a întrebat:

Care e numele vostru?

Răspuns Câştigător
| XxBalonasheeXx a răspuns:

OnNy VaNeSsA. Stiu ca e ciudat big grin

12 răspunsuri:
| robertpaul a răspuns:

Robert,Ramona,Renato suntem 3 frati.Eu sunt Robert(Roby sau Muflatu cum ma striga nepotelele)))

| Nicky06 a răspuns:

Nicoleta-Carina dar prieteni imi spun Nico dar verisorul meu imi spune Nicoll iar verisoara mea imi spune Niky nu radeti! Dar la ce ajuta asta? Raspus cu intrebare.

| Кристина21 a răspuns:

Cristinaa (Crissu`)

| KiraVonHell explică:

Daca va intrebati la ce ma ajuta asta, la nimic vreau sa vad cum vachiama si care sunt poreclele voastre am pus intrebarea aici doar pentru ca nu stiam la ce categorie sa pun intrebarea.

| Avatar001 a răspuns:

Sergiu.si?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simona.

| Bris a răspuns:

Bristena...da stiu e cam "cudat".

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Dani. te ajuta cu ceva?

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Daniela dar imi place sa ma semnez asa:
DannyElla
a si prieteni imi mai spun zuzubig grin

| inlovewiththerainbow a răspuns:

E o întrebare cam dificilă )

El îmi spune Bubu. Şi e cel mai frumos mod în care am fost strigată pînă acum, buzele lui tremurând.

| ILoveRain a răspuns:

Andreea. rolling eyes