| laramarapara a întrebat:

Care e treaba cu examenul pentru intensiv engleza? Se mai da sau nu? Când? Cât mai multe informații va rog

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce informatie "pentru intensiv-engleza" vrei?
Poti fromula o fraza corect?
Ca sa intelegem despre ce examen este vorba, de gradinita, scoala generala, liceu, facultate, servici sau ce?

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Din câte stiu daca vrei sa mergi la liceu la un profil cu intensiv engleza, nu dai probe ci faci mai multe ore de engleza pe saptamana. In schimb daca vrei sa mergi pe bilingv engleza dai proba orala si scrisa. Faci materii in limba engleza si dai bacul la engleza. Sau te referi la altceva?

| chloe1234 a răspuns:

Salut! Cum a fost? Ai dat examen pentru intesiv?