| daniela_6750 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa daniela crudu sau bianca dragusanu?

11 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

Crudu Daniela.

| cryna a răspuns:

Eu cred ca bianca

| razwan3l a răspuns:

Sau tongue

| andragrigoras2000 a răspuns:

Eu zic ca bianca dragusanulove struck

| blondutzata a răspuns:

Bianca e printesa printeselor mai ce credeti ca cruduta p...(SCZ EPITET) nu are operatii? are destule dar bianca este foarte frumoasa si chiar si inainte desi intindea parul si se machia era superba

| GumitzaXD a răspuns:

3 puncte pentru biancalaughingpai bianca are mut mai multe operatii pentru a fi frumoasa dar daniela mai putin eu nu aleg papusa din plastic... Daniela crudu

| armand3004 a răspuns:

Bianca Dragusanu.

| syjey a răspuns:

Daniela...crudu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place cum arata Daniela Crudu, dar sincer nu le apreciez pe niciuna dintre ele.

| codrina_8326 a răspuns:

Bianca dragusanu

| AlynuTsu_5188 a răspuns:

Bianca dragusanu :X