| alex:) a întrebat:

Care este cea mai mare placa video pentru calculator?
multumesc

14 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Buna.

Placa video Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB DDR3 256-bit AGP.

Daca vrei so cumperi? http://www.pcgarage.ro/......-bit-agp/.

Pa, pa.

| alecs871 a răspuns:

Cool, a aparut si placa video de 2 Gigahee hee, cred ca pe aia o sa mearga orice joc o sa apara cel putin 5 ani de aici inainte, dupa o sa ramana doar o amintire.

| Nic a răspuns:

Nu mereu conteaza cati gb are o placa video happy

| Moneyandfame a răspuns:

Mare ca dimensiune sau putere?

| AlexIonete a răspuns:

Nvidia plex 7000 are 12 GB

| alex:) explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un raspuns:Eu am placa de 3 gb.asta e cea mai buna. Astia o sa zica ca nu are cum dar am luat-o din alta tara la comanda si o sa mearga ori ce vrei si se vede in 4d sau 5 d nu mai stiu se vad chiar si cele mai mici detalii.Asta de 3gb este cea mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.compari.ro/......p43292716/ cred ca acesta este cea mai mare si are si un pret pe masura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine frate da iti dai seama ca nu te ti cu ori ce la o placa video de 3 giga.cine nu cunoaste zice ca nu exista si are dreptate la noi in tara o sa apara peste 5 ni pe putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mare placa video din lume este ATI Asus Radeon HD 4870 2048 MB, DDR5 care va aparea peste cativa ani
Toate cele bune
NoGood4You

| crd7 a răspuns:

Cred ca inca nu au aparut cele mai mare de 1 GB inca, daca la asta de referi. 1 GB cele mai mari!