| Duckky a întrebat:

Care este cel mai bine plătit job in perioada asta? Caut joburi pentru vara asta si nu stiu care... sfaturi?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce știe domnia ta să facă bine-bine-de-tot?

| johnnny123 a răspuns:

"Cel mai bine platit job in perioada asta" nu este acelasi cu "jobul de vara pe care si-l poate gasi un tanar fara experienta".

Joburile de vara pentru tineri sunt in general in HORECA, iar cele mai banoase dintre ele sunt pe litoral. Alta varianta ar fi curieratul, dar asta merge numai daca locuiesti intr-un oras mare.

| Adrian5575 a răspuns:

De unde esti? Daca stai la mare, gasesti multe joburi in perioada asta. Ca si necalificat iei in jur de 2000lei pe luna.