| anonim_4396 a întrebat:

Care este diferenta dintre Kent si Winston(tigari)nu ma refer la valoriile acelea de pe pachete, ci daca sunt ele mai tari sau mai slabe una fata de cealalata?!

2 răspunsuri:
| mcdeliric1 a răspuns:

Tigarile kent sunt mai tari decat winston si au si un gust bun pe cand tigarile winston sunt si slabe si au si un gust ciudat :-ss

| BitzaYlg a răspuns:

Kent e mai tare ca winston. aveam un prieteni fura tigari de la maicasa si erau winston, nu simteam nimic din ele..si dupa am fumat kent lung si erau tari simteam ca fumez big grin