| sergiu25bc a întrebat:

Care este expert in domeniul it
Cand vreau sa intru pe youtube scrie asta de 3 zile ce vrea sa insemne plz help tks
Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit.
Apache Server at www.youtube.com Port 80

13 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Ai incercat sa intri dupa alt browser?
Incearca sa accesezi youtube prin site-ul asta: http://www.freeproxyserver.net/

| Wtf9000 a răspuns:

Nu te intereseaza alea, tu doar scrii adresa acolo sus si vezi daca merge.

| Krina a răspuns:

Ce browser ai?
CTRL+Shift+Del si bifezi Cookies si Cache (pentru Mozzila).

| Krina a răspuns:

Delete (Del) e ultima tasta din dreapta-sus, iar shift ai doua.In dreapta, deasupra sagetilor, iar in stanga pe randul 2, deasupra de Ctrl.

| sergiu25bc explică:

Ce inseamna port80 sad

| sergiu25bc explică:

GRiM dar la adresa ta ce insemna astea
Fake IP Address
Proxy Server List
Anonymous Proxy
Anonymous IP
Anonymous Surfing

| sergiu25bc explică:

Poi am 3 browsere mozdila, explorar si google chromohappy

| sergiu25bc explică:

Sunt cam slab la cunostinte pc dar la laptop care este tst de delet, dar shiftsad

| sergiu25bc explică:

Nu merge aceiasi chestie imi scrie:-)

| adi_7507 a răspuns:

CTRL+Shift+Del este shortcut pentru Tools -> Clear private data. Poate e mai usor asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate imi dau eu seama, adresa spre youtube este prea lunga (nici o adresa web nu trebuie sa depaseasca 256 caractere). Daca incerci sa intri pe pagina de start a site-ului ( http://www.youtube.com ) atunci ai putea avea oarece probleme cu browser-ul de Internet; daca insa incerci sa deschizi un film anume, s-ar putea ca adresa combinata pentru a ajunge la acel film sa fie prea lunga; o adrea posibilitate ar fi ca ai un mic virusel :D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti apare acea eroare, ai putea sa postezi aici, ce adresa este afisata in bara de navigare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plz ajuta tks

Bad Cerere

Browser-ul dvs. a trimis o cerere pentru ca acest server nu a putut înţelege.

Dimensiune de o cerere antet domeniul depăşeşte limita server.

Apache Server at www.youtube.com Port 80