| BUBULINA a întrebat:

Care este prescurtarea sa intru in legatura cu cei de la relati cu clienti la cosmote?

Răspuns Câştigător
| skydriver a răspuns:

Nimic nu stiti! 1234 =>1=>4=>0(la abonament, dar s-ar putea sa fie la fel si la cartela!)winking

4 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Pentru abonamente - 1234, pentru cartela 133, dar vei avea de plimbat prin optiuni pana te va prelua un operator. Au si un alt numar scurt dar te taxeaza cu 0, 39 eurocenti. Cu muuulta rabdare ii vei prinde. Incearca optiunile despre abonamente - eu asa reusesc.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Aaa pe e-mail la relatii cu clientii...boala si mai lunga. Nu te chinui.

| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ a răspuns:

Pentru relatii cu clienti cosmote apeleaza 12345