| andreighita07 a întrebat:

Care este prețul de la Casa Groazei de la Bran?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Adulţi: 35Lei
Seniori (65+): 25Lei
Studenţi: 20Lei
Elevi: 7Lei
Grup elevi (peste 20 pers): 5Lei

http://www.castelulbran.ro/program.html

| anonimg a răspuns:

Nu stiu, dar nu te sfătuiesc sa mergi acolo. Cu cat mai mult nu este bine să duci copii și sotia acolo. Poate că va trece sperietura si nu se va mai vedea pe chip; dar repercusiunile vor rămâne totdeauna în subconștient, si nimeni nu le va putea scoate de acolo. Lucrul de care vorbesc se va vedea în visele din timpul nopții, si mai ales copii vor fi afectati cel mai mult. Visele urâte vor apărea pe tot parcursul vieții și pe perioade.
Oamenii trebuie să stie că nici un lucru nu este la întâmplare: ori este de la Dumnezeu ori de la cel rău.

| suntserios a răspuns (pentru anonimg):

Loool, ce raspuns penibil, e totusi un obiectiv turistic cu niste decoruri din plastic, lemn si manechine nu casa de tortura medievala

| anonimg a răspuns (pentru suntserios):

Daca si copii ar fi din lemn si manechine, atunci le recomand sa se duca.