| Ferko a întrebat:

Care este suma maxima pe care o pot paria la agentiile online de pariuri sportive?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ceva pe la 50000 lei, dar s-ar putea să îți respingă pariul sau să schimbe apoi cotele de pariu în defavoarea ta.

| Ferko explică (pentru sadrian46):

Serios? De ce?

| sadrian46 a răspuns (pentru Ferko):

Dacă dta ai pariat de exemplu 50000 lei și mai ești și cu șansa de câștig 5/1 să zicem, iar ceilalți pariază tot ca tine, ei au softuri care analizează ce se întâmplă dacă dta ai câștiga pariul, ca să nu fie obligați să dea prea multe câștiguri care să îi ducă la faliment. De asta, acceptă pariuri ale unei persoane până la o sumă maximă decisă de ei. Sunt case de pariuri unde se joacă sume foarte mari, dar acelea nu sunt online.

| Ferko explică (pentru sadrian46):

La unibet, am intrebat, castig maxim 1 milion de euro

| sadrian46 a răspuns (pentru Ferko):

Da, ai întrebat câștig maxim.
Dar ai întrebat pariu maxim?