| alexalghisi a întrebat:

Care haine tin mai bine de cald? cele largi sau cele mulate pe corp? thinking

8 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Hainele trebuie să fie comode, nici prea mulate, nici prea largi. Fibrele de lână şi de mătase ţin mai cald decât bumbacul. Hainele umede răcesc corpul rapid. De aceea, dacă simţiţi că vi se face cald, renunţaţi la un strat de haine, pentru că transpiraţia va duce la pierderea căldurii corpului.

| Maddu a răspuns:

Cred ca cele mulate pe corpbig grin

| Ade a răspuns:

Mulate pe corp

| weeds a răspuns:

Cele din lana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai mulate pe corp si suficient de groase pentru sezon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mulate.Prin ele nu patrund pe dedesubt frigul.

| alexalghisi explică:

Alert(document.cookie)

| vaseaasea a răspuns:

Buna!
clar ca tin cald cele mai mulate.