| Manuela0815 a întrebat:

Care laptopuri sunt cele mai bune?

Răspuns Câştigător
| User11547 a răspuns:

Buna. Cele mai bune laptopuri dupa parerea mea sunt Sony Vaio si Apple - dar sunt si cele mai scumpe. Funda big grin

6 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Cele mai bune laptopuri sunt facute de cei de la Alienware si sunt dedicate jocurilor.

| BRG a răspuns:

Sărut mînuțele, cel m ai bun laptop este Dell.

| CostyMe a răspuns:

Eu zic ca Toshiba si HP sunt cele mai bune

| Crysty1996 a răspuns:

Dupa mine un Acer ieftin si bun chiar daca se incalzeste nitel la jocuri

| Bella_3635 a răspuns:

Cele mai bune laptopuri sunt cele cu procesoarele:Intel core I3, I5 sau I7 dar poti alege unul si cu procesor Intel core 2 duo, si el e destul de bun!

| xcopiluljudecat a răspuns:

Cele de firma msi... funda?