| alyntgjiu a întrebat:

Care stie ceva site-uri de jocuri tari care se joaca online?

8 răspunsuri:
| petitdreamer a răspuns:

Cauta pe google, "jocuri online" si gasesti foarte multe site-uri...ai de unde sa alegi, si sa joci ce iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe www.joaca-online.ro Au cateva jocuri tari de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de obicei ma joc pe www.jocuribelea.net este un site cu foarte multe jocuri online, are o colectie foarte mare de jocuri si o gama foarte larga, actiune, lupte, masini, aventura, logice, de cultura, poker, puzzle si multe altele, eu zic ca merita incercat.

| Valy_7680 a răspuns:

Scrii pe gogle : armourgames, y8 aici sunt cele mai tari jocuri online care le stiu...

| Paraschiv_Andrei_1987 a răspuns:

Nu stiu