| babygirl_2557 a întrebat:

Care stie un program de scurtat melodii, dar nu din durata melodiei, din kb sa o micsorez

Răspuns Câştigător
| radioromanianofficial a răspuns:

Sunt foarte multe programe...dar in momentul in care micsorezi kbps pierzi din calitatea melodiei! O melodie la 320 kbps se aude km d 1000 de ori mai bine decat o melodie la 64 kbps. Dk o faci mai mik mai bine stergi melodiile sh l asculti pe net! pe www.radioromanian.net calitate hd emisie 128kbps

3 răspunsuri:
| cineva1992 a răspuns:

Alex_ochios add!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa o micsorezi in kb sau va sacdea si calitatea.

| babygirl_2557 explică:

Ms radio romanian...stiu radio-ul pentru ca sunt dj la cel mai tare post de radio Radio Romanian:*:*:*kisskiss