| mFlorian a întrebat:

Care sunt abilitatile pe care le dezvolta profilul real si care sunt abilitatile pe care le dezvolta profilul uman? Multumiri anticipate.
Scuzati-ma daca am gresit categoria.

Răspuns Câştigător
| Roxaanaaa a răspuns:

Profilul uman se bazeaza pe limbi straine, romana.iar profilul real se bazeaza pe matematica, informatica, chimie.Nu te supara daca te intreb dar ai trecut in clasa a9-a?happy

| Roxaanaaa a răspuns (pentru Roxaanaaa):

Nu pot trimite mesaj ca sunt la stadiul de junior.Da am trecut a9-a..la c eprofil esti?

| mFlorian explică (pentru Roxaanaaa):

Economie in cadrul liceului xenopol din Bucuresti, tu?

| Roxaanaaa a răspuns (pentru mFlorian):

Eu sunt la stiinte ale naturii liceul spiru haret Suceava happy

4 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Profilul real se bazeaza foarte mult pe matematica si informatica, iar cel uman se bazeaza in mare parte pe limba si literatura romana si limbi straine. sper ca te-am ajutat