| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune antivirusuri?

Răspuns Câştigător
| KrEaThYvE a răspuns:

Sunt multe antivirusuri bune, dar cele mai bune trebuie cumparare varianta full, cele mai bune antivirusuri le gasesti simplu, cauti pe gogu exemplu : top 5-10 antivirusuri 2013 si o sa gasesti happy funda?

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Antivirusul aVast din aceste motive :
1. Cand intri pe o pagina web cu virusi automat el sare si iti spune sa iesi urgent;
2. Il poti cumpara ( eu am cumparat cu 10 euro cu licenta pe 1 an );
3. Este usor de folosit, si functioneaza perfect;
4. Il poti activa, dezactiva, instala, dezinstala cand vrei tu.
Ti-l recomand, eu il am de cand am calculatorul si nu l-as lasa niciodata.
Ciuz.

| DiaAndra a răspuns:

Eu folosesc Avast si sunt foarte multumita de el.Este usor de folosit cu meniuri simple.De fiecare data cand am intrat pe un site virusat m-a anuntat si mi-a scris ca avast a aparat sistemul si ca nu este nici o amenintare.Ti-l recomand.winking

| m3looo a răspuns:

Avast,Kaspersky,Eset Nod 7

| m3looo a răspuns (pentru m3looo):

Scuze...Eset Nod32. Iar cand intru pe un site virusat ma atentioneaza imediat de problema..BAFTA!winking

| yonela30 a răspuns:

Eset Smart Security sau Nod 32, ambele par destul de ok dar Smart Security m-a salvat de un virus nasol de tot și niciun alt antivirus n-a reușit asta. Și Avast e bun dacă vrei ceva simplu și fără să dai bani.

| Sam34s22 a răspuns:

Buna...pe calculator dar si pe telefon eu folosesc Avast ...chiar e bun si tot timpul cand e un virus pe calculator sau am intrat pe unul(din greseala) ma anunta, aparand in coltul drept jos un semn cu un gandacel. Sper sa iti fie de folosbig grin