| georgekids a întrebat:

Care sunt cele mai bune arme din lume?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gândirea omului este cea mai periculoasă armă!
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Inteligenţa.

| Adrianetc a răspuns:

Tu chiar crezi ca toate armele sunt oficializate si publicate? Sunt arme neoficiale, secrete de care nu stie nimeni in cazul unui razboi mondial ca inamicul sa nu stie de el.

| 4b a răspuns:

Cea mai puternică armă din univers... dragostea simplăwinking

| bogdan1004 a răspuns:

Pai depinde de ce ai nevoie. Daca este nevoie de precizie ai nevoie de arme cu luneta.
Daca este nevoie de viteza alegi armele semi-automate.
Daca ai nevoie de multe gloante laughing alegi mitralierele(MG 42)

Eu aleg armele cu luneta.

Nu poti sa alegi cele mai bune arme, deoarece fiecare arma este puternica in felul sau.

| Exilee a răspuns:

DIn punctul meu de vedere, ar fi rachetele balistice intercontinentale si bombele atomice.

| fuzzer a răspuns:

Tancul,daca poate fi catalogat o arma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mintea si corpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Aici sunt cele mai bune arme din lume,
http://www.youtube.com/watch?v=k3oHdfKvqv0
Te pup!

| VladGH a răspuns:

Cea mai potenta arma este socotita BOMBA ATOMICA. Nici una nu este buna caci tate distrug.

| Jokerh6662 a răspuns:

Prastia laughing))))).

| 7uPCR7 a răspuns:

Eu nu stiu o arma care sa nu fie buna!