| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune companii de avioane pe care mi le recomandati si pe care nu?

Răspuns Câştigător
| SonnyFlameFan a răspuns:

Iti recomand WizzAir! Este super! Crede-ma, zbor cu el de 7 ani si n-am ce comenta+iti poti alege locul.Sau ai putea incerca si Condor(la fel am zburat cu el), acesta are televizor si poti vedea filme sau poti asculta muzica punand casca rotunda in mufa scaunului din fata.Nu iti recomand BlueAir...

| suntserios a răspuns (pentru SonnyFlameFan):

Tocmai asta e problema la wizz, ca nu iti poti alege locul, e o imbulzeala totala ca le e lene sa puna si ei un loc pe biletul ala cand faci check in ul

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ete fas si tu acum ce intrebare pui. In general iti alegi compania cu care zbori in functie de traseu si de banii pe care vrei sa ii dai. Degeaba iti place tie Swiss Air daca ei nu zboara unde ai tu nevoie sau costa de 10 ori mai mult ca Tarom

| Jipa95 a răspuns:

Iti recomand sa zbori cu Tarom.

| AnaaaaBananaaa a răspuns:

AirLine, cea mai buna! funda? happy