| stefania_9400 a întrebat:

Care sunt cele mai bune programe de modificat poze?

12 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Cel care imi place mie cel mai mult e :
Http://Taaz.com /
Si un tutorial cum sa-l folosesti :
http://www.youtube.com/watch?v=N40wC_1fmR0

Bafta:*

| DianaScorpio a răspuns:

In opinia mea e Photoshop, si dupa el, Photoscape.

| DEBrown a răspuns:

Photoshop sau Photoscape folosesc eu si nu m-au dezamagit.

| LuS[z] a răspuns:

Photoshop si Microsot office picture manager

| BubuAdriana a răspuns:

Photoshop

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

1. Photoshop
2. Gimp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adobe Photoshop CS4, DreamLight Photo Editor 3.9, Flip Album Vista Pro v7.0.1.363, Imikimi 0.5.1, IntoCartoon Professional Edition v 3.1, Kigosoft Frame Photo Editor v3.2.0, LiangZhu Software Photo Combiner v5.79, Magic Photo Editor v5.71,Panorado v3.3.1.204, Photo Brush v4.5, Photo Scape 3.5, Photo! 3D Album 1.2, Photodex ProShow Producer v4.1.2737, Picasa 3.6 Build 105.67... Pe astea le utilizez eu...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop,normal,dar e si cel mai complicat.

| DieForDeathCore a răspuns:

Pai : exista Adobe Photoshop CS5 ( cea mai noua versiune ) dar este destul de dificil sa umbli pe el daca nu ai experienta. Poti incerca ceva mai usor cum ar fi Photoscape. Sper sa te ajute cu ceva. Mult noroc big grin

| LupulDeFoc a răspuns:

Eu am folosit pothosacape dar am auzit ca pothoshop e mai bun

| radu85 a răspuns:

Photo editor

| cristinamg a răspuns:

Photoshop(se descarca destul de greu) si photoscape (se descarca usor).