Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune site-uri pentru a cauta locuri de munca? Multumesc

9 răspunsuri:
| REMiXDJ a răspuns:

Cel mai bun site unde gasesti cele mai bune locuri de munca este Site-ul tau personal.Fa-ti un site in internet si munceste pentru el ca sa iti produca bani.Gandeste-te la ceva prin care cu ajutorul internetului sa faci bani.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Findjob.ro, careerjet.ro, Myjob.ro, Ejobs.ro, bestjobs.ro, LocuriDeMunca.ro, JobZZ.ro, MagnetCV etc

Uite aici, găsești topul celor mai vizitate site-uri de job-uri:

http://www.zf.ro/......ri-6652280

# http://www.hipo.ro/......in-Romania
Succes in alegerea unui job bun!

| QElenaBoghiu a răspuns:

Eu folosesc OLX.

| socipath63092 a răspuns:

Https://www.hipo.ro/? gclid=CjwKCAiA767jBRBqEiwAGdAOrx6j9Rv0fZqvqU_GfL-o6M2S9jgqEZjmgFJ2HiZi8dkpxtmDny2JcRoCp7wQAvD_BwE
acesta este cam cel mai bun din Romania

| uptowngirl a răspuns:

Salut. Depinde ce cauti : ejobs, bestjobs pentru pozitii in industria serviciilor de nivel incepator-mediu sau locuri de munca care presupun o deprindere manuala (e.g. sudor, femeie de serviciu, sofer). Linkedin, Glassdoor pentru pozitii in servicii la nivel mediu-avansat. Cu placere.

| PetrutMario a răspuns:

EJobs.ro.Pe acest site toti isi gasesc un loc de munca!

| AlexeiP a răspuns (pentru PetrutMario):

De acord, ejobs.ro este cel mai folosit cand vine vorba de locuri de munca.

| TyroneSays a răspuns:

Bestjobs,ejobs,olx

| DanielOCB a răspuns:

Jobzz.ro Acolo gasesti multime de locuri de munca!