| ZambetulNebuniei a întrebat:

Care sunt cele mai bune telefoane touch sau cele cu tastatura qwerty?

5 răspunsuri:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Samsung u touch eu am si e ff bun. si qwerty nu stiu sigur cred ca LG. funda?

| mariusxd a răspuns:

Iti voi spune cele mai bune touch si qwerty indiferent de pret.happy
touch iphone 4, Samsung galaxy s 2,
qwerty: BlackBerry
la touch screen e bine sa cumperi un telefon cu un procesor de cel putin 1ghz altfel ai lag. bafta

| ioanalexandru a răspuns:

Unul cu tastatura, ar fi Nokia e5.are o multime de functii si aplicatii. youtube,facebook, hi5, mai space, g pe s, etc.

| Allexutsu a răspuns:

Cele mai bune telefone cu touchscreen sunt samsungurile(la un pret acceptabil) si iphon-urile iar cele cu qwerty Nokia si LG-urile.

| AchiriAalex1 a răspuns:

Cel mai bun telefon touch este Samsung Galaxi tAb.Til recomand.