| elenasofia a întrebat:

Care sunt cele mai eficiente exercitii de slabit pentru fund, solduri, abdomen si picioare?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand slabesti corpul da din toate jos, eu recomand Insanity Deluxe Edition 45 de minute de nebunie de efort fizic intens, are si program de nutritie, 2 luni, daca te ti de el da rezultate foarte bune, daca manci mult si nesanatos nu ai cum slabi

| elenasofia explică (pentru RAY):

Il pot gasi pe youtube?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inafara exercitiilor recomandate, importanta e o dieta corespunzatoare.Ai enumerat tocmai punctele de depunere a grasimilor excesive. Elimina din alimentatie orice produs tip fast-food, alimentele prajite in ulei, bauturile carbogazoase, prajiturile cu creme de cofetarie si sosurile pe baza de faina.Redu pastele fainoase, painea alba, dulciurile.Consuma fructe si legume.

| MariusGomoi a răspuns:

Referitor la exercitii,mersul pe bicicleta te ajuta forte mult, alergarea, abdomenele, genoflexiunile, fandarile

| Buburuzăăăă a răspuns:

Inotul