| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai tari țigări slim?

8 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

De ce?

| giyongchyz a răspuns (pentru LPCTSTR):

În momentul de față fumez sobranie negru slim, mai mult de 1 pachet pe zi, am fumat și țigări mai tari dar nu erau slim-uri. Caut niște slim-uri mai tari decât astea pe care le fumez eu acum

| Anonimus0242p a răspuns:

Parerea mea nu mai fuma, incearca electronice.

| giyongchyz a răspuns (pentru Anonimus0242p):

Băi de unde apăreți mă ăștia cu electronicele și cu „părerea mea nu mai fuma". Ăstea-s comentarii de copii d-ăia care au vapat și ei de la vreun coleg mai mare din liceu, calmează-te. Nu văd rostul răspunsului tău, părerea mea să-ți vezi de treaba ta decât să răspunzi aiurea pe aici.

| Anonimus0242p a răspuns:

Faci ce vrei cu sanatatea ta, am terminat scoala si liceul demult, calmeaza-te.

| giyongchyz a răspuns (pentru Anonimus0242p):

Vezi că te cam dau de gol întrebările alea cu „sunt elev la un liceu etc etc" puse acum câteva săptămâni. Ești clasa a 9-a și te dai absolvent de liceu, hai că mă faceți să râd hahah

| Anonimus0242p a răspuns:

Iti urez o moarte placuta asimilata din tutun.

| giyongchyz a răspuns (pentru Anonimus0242p):

? îți doresc niște prieteni, poate așa îți vezi de treaba ta de bobocel, momentan vâd că duci lipsă de viață socială.