| AndreeaDeeaDs a întrebat:

Care sunt pașii pentru autorecenzare? Menționez ca mai dețin un imobil și as vrea sa fac și pentru o ruda care sta la mine pe o perioada nedeterminata. Și acea zi libera... Cum se procedează cu ea? Mulțumesc.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Perioada a fost prelungita pana azi, 27 mai (inclusiv).
Intrii pe site si completezi formularul (dureaza cca. 30-40 minute pentru tine + cca. 20-30 minute pentru fiecare alta persoana din locuinta).
Dupa cel putin 7 zile poti verifica daca ai facut OK si poti descarca adveerinta, pe care poti duce la locul de munca pentru ziua libera.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru ruda care stă la tine completezi rubrica respectivă conform cu instrucțiunile.

| Wr3nch a răspuns:

Pasii nu mai sunt, ca a trecut termenul Trebuia pana in 15 mai.

| Brizbriz a răspuns (pentru Wr3nch):

A fost prelungita, chiar azi a zis la tembelizor ca azi e ultima zi si maine se inchide

in general solutia e ca orice altceva... google:
https://www.google.com/search?q=autorecenzare
https://autorecenzare.insse.ro/

| Wr3nch a răspuns (pentru Brizbriz):

Nu am televizor, nu am vazut laughing