| KillerBunny1500 a întrebat:

Carrefour ar fi considerat un supermarket sau magazin universal?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dovada: http://www.propertybuyer.ro/......-din-tara/

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Carrefour este hypermarket sau supermarket in cazul celor mici.

| KillerBunny1500 explică (pentru alexs99):

Mda... Ti se pare ca mai am nevoie de raspund, e mentionat clar cuv. "repede" in explicatia mea.

| KillerBunny1500 explică:

Va rog sa raspuneti cat mai repede posibil, am nevoie pentru. o tema la engleza si nu stiu, va rog sa-mi raspundeti, ca nu-mi faceti tema aproape deloc, doar ma ajutati. Please.