| alma200033 a întrebat:

Cat ar costa sa imi schimb ecranul unui telefon mare?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un sfert- pana la o treime din pretul telefonului.

| Edmonds2342 a răspuns:

Depinde de la model la model

| raz0000001 a răspuns:

De la 250 pana la 1000 lei. Allview nu pare asa scump, cauta pe Google ecran pentru modelul tau la care se adauga costuri de montare vreo 100 lei ~.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut,in primul rand conteaza ce model de telefon ai si in al doilea rand conteaza si la ce service mergi sa il repari conteaza cat iti ia la pret-calitate (de ex as da cu 300-500 de lei mai mult stiind ca baietii imi ofera garantie pe viata la ce fac ei )